Otrdien, 16. aprīlī, sniegotajos Lubānas novada „Ezernieku" mežos sākās orientēšanās sacensību „Madonas kauss 2013" sezona. Uz pirmās kārtas startu bija ieradušies vairāk nekā simt dalībnieku.
Todien zemi vēl klāja sniegs, vien saulainākajās vietās tas bija nokusis. Varbūt nenokusušais sniegs mežā orientieristiem pat piedeva savu asumiņu, kāds izvēlējās skriet kaut vai ar līkumu, bet pa ceļu, cits – taisnāk, pa sniegu. Arī šogad pirmajā kārtā bija iesācēji, kuri tīri labi tika galā ar kontrolpunktu meklēšanu.
Visās sezonas sacensību kārtās no pulksten 17 līdz 18 iesācējiem būs iespēja saņemt instruktora palīdzību orientēšanās pamatu apguvei, tā ka visi, kas vēlas pamēģināt, katru otrdienu var doties uz sacensību norises vietu. Sākot no otrās kārtas, kas šodien, 23. aprīlī, notiek Cesvainē, skolēni aktīvi var iesaistīties skolu kausa izcīņā, kur dalību var pieteikt skolas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.04.2013.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto