MURMASTIENES pamatskolā notika sarīkojums "Par skolas godu", kas bija veltīts Mātes dienai un savas skolas godam. Tas jau kļuvis par tradicionālu pasākumu, ko Murmastienes pamatskola rīko katru gadu.
– Svētku dienā bija sapulcējušies gan audzēkņi, gan viņu vecāki. Skolēni centās parādīt pašu labāko, kas mācību gadā paveikts. Bija sarīkota ziedu kompozīciju izstāde "Spogulīt, spogulīt, saki man tā, kura ir visskaistākā". Vecāki varēja papriecāties arī par skaistām krellēm. Klašu pārstāvji sniedza ziņojumus par mācību gadā sasniegto, – atklāja skolas direktore Tāle Greine.
Apbalvojumus saņēma skolēni, kas piedalījušies mācību olimpiādēs, konkursos, sacensībās. Atzinību izpelnījās arī skolotāji, kas sagatavoja savus audzēkņus dažādiem pasākumiem.
Tradicionālajā pasākumā piedalījās arī Murmastienes pagasta padomes priekšsēdētāja Modra Vilkauša, kas visus apsveica Mātes dienā, skolēnus – ar labām sekmēm mācībās. Īpašu novēlējumu – labi nokārtot eksāmenus – saņēma 9. klases audzēkņi.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS