Investējot 30 000 latu, mobilo sakaru operators „Tele2" šonedēļ atvēris savu pirmo klientu apkalpošanas centru Madonā, „Maxima XX" tirdzniecības telpās.
Jaunais klientu apkalpošanas centrs aizstāj līdzšinējo „Tele2" dīlera tirdzniecības vietu un ir veidots un tehnoloģiski aprīkots atbilstoši „Tele2" izstrādātajiem dizaina standartiem.
– Priecājamies atklāt pirmo „Tele2" klientu apkalpošanas centru Madonā. Tagad Madonas iedzīvotājiem un viesiem varēsim nodrošināt plašāku servisu, nekā tas bija iespējams līdz šim. Tāpat klientu apkalpošanas centrs patīkami priecēs tā apmeklētājus ar savu iekārtojumu, plašo produktu klāstu un vēl augstāku klientu apkalpošanas līmeni, ko nodrošinās „Tele2" darbinieki, kuri apmācīti atbilstoši mūsu augstajiem klientu apkalpošanas standartiem," uzsver „Tele2" Mazumtirdzniecības departamenta direktors Arnis Pūciņš, piebilstot, ka augsts klientu serviss ir viena no „Tele2" prioritātēm, tāpēc šogad uzņēmums turpinās atvērt jaunus klientu apkalpošanas centrus visā Latvijā, lai būtu arvien tuvāk klientiem arī reģionos.
Autore: EGITA MĀLIŅA,
„Tele2" sabiedrisko attiecību
konsultante