13. martā pulksten 14 Madonas novada bibliotēkas konferenču zālē tiks atklāta fotoizstāde „Es esmu", kas vienlaikus būs tikšanās ar grāmatas „Ceļš pie sevis" autori Kristīni Maku.
Kristīne Maka ir pieredzējusi psiholoģe, semināru un lekciju (piemēram, „Attīstošais dialogs", „Es esmu viss. Viss ir manī", „Mans gads", „Mana telpa – manas lietas", „Sirdsapziņa un vaina", „Piedzimšanas mistērijas") vadītāja, terapeitiski strādā ar cilvēkiem, kam ir dažādas grūtības, vada neskaitāmas attīstības, atbalsta un apmācību grupas. Madonas novada bibliotēkā 13. martā pulksten 13 ikviens aicināts uz Kristīnes Makas bezmaksas lekciju „Attīstošais dialogs".
Personīgā pieredze dod spēku
Pēc tam, kad, pārdzīvojot vēzi un zaudējot kāju, bija jāiziet smagais meklējumu ceļš pie sevis, Kristīne Maka uzrakstīja grāmatu „Ceļš pie sevis". Grāmatā apkopoti 150 jautājumu, atbildot uz tiem, ikviens var tuvināties sev, savai dziļākajai būtībai, īstenākajām vēlmēm un sirdij, iepazīstot sevi no jauna. Kristīne Maka ir brocēniete, trīs dēlu māmiņa, savulaik četrus gadus dzīvoja Ļaudonā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.03.2013.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no arhīva