Latvijas florbola čempionātā noslēgusies regulārā sezona, un jau ir aizvadītas pirmās izslēgšanas turnīra spēles.
Regulārajā sezonā ar līdz šim labāko rezultātu uzvaru 1. līgā izcīnīja „FK Madona", kas 17 spēlēs guva tikpat daudz uzvaru un vienīgo punktu sezonā zaudēja (uzvara papildlaikā) vien mačā pret Centra apakšgrupā spēlējošo komandu „LU FS/Masters", kas izslēgšanas spēļu turnīram nekvalificējās.
Regulāro sezonu komanda noslēdza ar pārliecinošām uzvarām pret „Kuldīgu" (18 : 5) un „FK Ādaži" (6 : 15), savukārt komandai „Kurši", kas nevēlējās ierasties uz spēli Madonā, tika ieskaitīts tehniskais zaudējums, līdz ar to madoniešiem uzvara gandarījumu nenesošā spēlē ar rezultātu 5 : 0.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.03.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto