Latvijas amatieru līgas čempionātā sieviešu komandām volejbolā šogad spēlē arī "Madona/Heta" komanda.
Šajā līgā (pagājušajā sezonā saucās studentu līga) spēlē studentu komandas, kā arī Rīgas komandas ("Deal nams", Minusas volejbola skola, Rīgas volejbola skola), Daugavpils "Ezerzeme", Kuldīga, "Zeltaleja" (Murjāņi) un madonietes. Tā ir otra spēcīgākā līga aiz Baltijas līgas, kur piedalās četras Latvijas komandas.
Kā veicas madonietēm? Pagaidām komanda ir nospēlējusi sešas spēles. Tās sākās Limbažos ar zaudējumu "Zeltalejai" (1 : 3) un komandai "Deal nams" ar rezultātu
0 : 3. Turpinājumā madonietes 12. janvārī spēlēja Rīgā ar Kuldīgas volejbolistēm
(0 : 3) un "Ezerzemes" komandu (0 : 3), bet 16. februārī Rīgā ar Minusas VS izdevās izcīnīt uzvaru (3 : 0). Savukārt piedzīvots zaudējums ar Rīgas VS (0 : 3).
Pēc aizvadītajām spēlēm secinājums – madonietēm ir jāmācās uzvarēt, jo tikpat kā uzvarētus setus neizdevās nospēlēt līdz galam.
"Madonas/Hetas" komandā spēlē „A" grupas meitenes: Sabīne Cimdiņa, Viktorija Zimeta, Ilze Rubule, Valērija Kiseļeva, Jekaterina Nastenko, Viktorija Krūmiņa un spēlētājas Rita Rubule, Dairita Pulkstene, Baiba Lutere.
Nākamās spēles madonietēm būs 9. martā Madonas sporta centrā. Pie mums viesosies studentes no Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas. Līdzjutējiem ir lieliska iespēja atbalstīt "Madonas/Hetas" komandu savās mājās. Aicinām!
Autors: JĀNIS SUDĀRS,
volejbola treneris
Foto no personiskā arhīva