Turpinot iesākto publikāciju sēriju, kurā iepazīstinām lasītājus ar Madonas novada pašvaldības domes deputātu plāniem saistībā ar gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, šajā laikraksta numurā aptaujājām Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru.
Šajā domes sasaukumā no Tautas partijas saraksta ar lielāko balsu skaitu ievēlētais Andrejs Ceļapīters „Staram" atzina, ka ir nolēmis kandidēt arī šā gada 1. jūnijā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās un to darīs no „Vienotības" saraksta.
– Man simpatizē „Vienotības" kā pozīcijas partijas darbība. Premjera un ministru darbību vērtēju pozitīvi. Tāpat arī Madonas novada domē ar „Vienotību" pārstāvošiem deputātiem ir izveidojusies laba kopdarbība. Jāsaka, ka izvēle tika izdarīta, kolektīvi konsultējoties, ar mērķi apvienot un dot maksimāli labu piedāvājumu vēlētājiem – pieredzējušu, dažādas jomas un novada teritorijas pārstāvošu, profesionālu un veiksmīgu personību deputātu kandidātu sarakstu, – savu izvēli pamatoja Andrejs Ceļapīters.
Domes priekšsēdētājs atzina, ka, lai varētu objektīvi vērtēt 2009.-2013. gada – esošā domes sasaukuma – deputātu veikumu, jāņem vērā vairāki faktori.
Novadu veidošana un rajonu padomju likvidēšana 2009. gadā bija lielākā pašvaldību reforma, kāda jebkad realizēta Latvijā, un ar to arī iesākās šā sasaukuma darbs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.02.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS