ĒRGĻOS šosestdien, 2. martā, norisināsies ziemas prieku un sporta diena.
– Šis pasākums Ērgļos jau ir ar savām tradīcijām, kas parasti pulcē daudz dalībnieku. Uz to aicinām katru gadu, tuvojoties ziemas izskaņai, – stāsta Ērgļu novada pašvaldības kultūras darba organizatore Sandra Avotiņa. – Pasākums sāksies ar rītu uz ledus jeb zemledus makšķerēšanas sacensībām, kuru galvenais tiesnesis būs Māris Olte. Pulksten 8 – pulcēšanās Ērgļu novada pašvaldības laukumā un pēc tam visiem kopā – izbraukšana uz makšķerēšanas vietu. Sacensības ilgs četras stundas – līdz pulksten 13, un noslēgumā būs veiksminieku noteikšana pēc noķerto zivju svara. Savukārt „Diena uz slidām" pulksten 10 pulcēs mazus un lielus hokeja entuziastus. Pulksten 10.30 būs izloze komandām, un tad sekos mači (galvenais tiesnesis Auseklis Picka), spēles pārtraukumos – šorttreks un sīkmači. Noslēgumā – uzvarētāju apbalvošana. Vakara cēlienā no pulksten 18 sāksies sportiskas izklaides Ērgļu slēpošanas gaismas trasē. Paredzēti gan sīkmači ģimenēm, gan slēpošana individuāli. Galvenais tiesnesis – skolotājs Ivars Budze. Ērgļos ir daudz slēpošanas entuziastu – prieks, ka slēpo veselām ģimenēm, jo mums tam ir visi nepieciešamie priekšnoteikumi – sniegiem bagātas ziemas un ļoti labas trases, par kurām ikdienā gādā Aldis Olte. Vakars uz slēpēm noslēgsies ar karstu tēju un desiņām.
Autore: BAIBA MIGLONE