Nākamnedēļ, 20. decembrī, Madonas pilsētas domes finanšu un attīstības komitejas sēdē deputāti uzsāks darbu pie 2008. gada pašvaldības budžeta izskatīšanas.
Domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters norāda, ka nākamā gada budžeta prioritātes ir pašvaldības iestādēs un uzņēmumos strādājošo atalgojuma palielināšana, finansējuma paredzēšana pilsētas attīstības projektiem investīciju un kredītu piesaistei, uzturēšanas finansējums tiks saglabāts 2007. gada līmenī. Domes priekšsēdētājs aicina iedzīvotājus iesaistīties nākamā gada pašvaldības darbu plāna sastādīšanā, izmantojot ikgadējo aptauju „Dāvā domei domu!" (anketas būs pieejamas pašvaldības informatīvajā izdevumā „Domes Vēstnesis" un laikrakstā „Stars", kā arī domes klientu apkalpošanas zālē).
Paredzams, ka 2008. gada pašvaldības budžets tiks apstiprināts janvārī.
Autore: DZINTRA STRADIŅA
Madonas pilsētas domes
sabiedrisko attiecību speciāliste