Pēc četru gadu klusēšanas uz tikšanos Ļaudonas kultūras namā (2. stāvā) 17. februārī pulksten 14 pagasta aktīvākās sievietes atkal aicina sieviešu klubiņš „Mežrozīte", lai sarunā pie tējas tases vienotos, kā interesantāku padarīt pelēko ikdienu, kādus pasākumus kopīgiem spēkiem varētu īstenot jau tuvākajā laikā.
– Sieviešu klubiņa „Mežrozīte" aktivitātes pierima pēc tam, kad aizgāju no darba Ļaudonas kultūras namā. Psiholoģiski tas bija diezgan smags brīdis. Turklāt pašai šķita jocīgi klubiņa pasākumus rīkot ēkā, kurā vairs neesi saimniece, –
ieilgušo pauzi skaidro Nellija Gaidlazda. – Tagad, kad pagājuši vairāki gadi, esmu apjautusi, ka, laikam ritot, bez „Mežrozītes" man tomēr ir skumji. Un tādas izjūtas ir ne tikai man, bet arī citām „Mežrozītes" dalībniecēm, kuras mani ir uzrunājušas un aicinājušas atjaunot klubiņa darbību, lai mums atkal būtu kur satikties un ļauties interesantām nodarbēm, vakarēšanai. Mūsu dvēseles dārziņam tuvas ir trīs lietas, kas interesē visvairāk, un tās ir veselība, pasākumi un ekskursijas.
Sieviešu klubiņa „Mežrozīte" dibinātāja atminas, ka savulaik bijušas ap 20 dalībnieču, kas regulāri piedalījušās tā rīkotajās aktivitātēs. Savukārt tagad aicinājumam atjaunot klubiņa darbību varētu atsaukties ap 15 dalībnieču.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.02.2013.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
Foto no arhīva