Dome izskatījusi jautājumu par Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Priedīte" ierosinājumu piešķirt prēmijas.
PII „Priedīte" lūdza piešķirt naudas prēmijas un dāvanas naudas izteiksmē 37 darbiniekiem sakarā ar iestādes 40 gadu jubileju. Deputāti nolēma neatbalstīt šo ierosinājumu, uzsverot, ka Madonas pilsētas pašvaldībā nepastāv šāda prakse, kad prēmijas iestādes jubilejā piešķirtu gandrīz visiem tās darbiniekiem. Lai uzteiktu labākos, jāizmanto nolikuma „Par Madonas pilsētas domes Atzinības un Pateicības rakstu piešķiršanu" nosacījumi.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA