Šodien pulksten 17 Madonā, Saieta laukumā, atklās pasaules junioru un veterānu, kā arī Eiropas čempionātu jauniešiem ziemas orientēšanās sportā uz slēpēm (ESOC, JWSOC, EYSOC).
Vērienīgais starptautiskais pasākums, kas ilgs līdz šīs nedēļas beigām, pulcē ap 560 dalībnieku no 22 valstīm, ieskaitot Japānu, ASV, Itāliju, Somiju (visvairāk dalībnieku), Zviedriju, Norvēģiju, Krieviju, Angliju, Rumāniju, Šveici u. c.
Sacensību direktors – Mārtiņš Gaigals, par pasaules līmeņa čempionāta norisi rūpēsies tiesneši gan no Madonas, gan citām pilsētām.
Pasaules junioru un veterānu, Eiropas čempionāta jauniešiem ziemas orientēšanās uz slēpēm dalībnieki mērosies spēkiem gan Gaiziņkalna apkārtnē, gan sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", kur sacensības noritēs sestdien un svētdien – 16. un 17. februārī. Svētdien, 17. februārī, paredzētas atklātās sacensības, par tām informācija atrodama interneta mājas lapā www.okarona.lv.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.02.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ