ĻAUDONAS pagastā pirmdien tika uzsākts Ļaudonas vidusskolas internāta telpu remonts.
Lai īstenotu projektu „A. Eglīša Ļaudonas vidusskolas internāta telpu vienkāršotā renovācija", pagājušā gada izskaņā tika veikta iepirkuma procedūra. Piedāvājumus būvdarbu veikšanai noteiktajā termiņā (līdz 19. decembrim) iesniedza 14 pretendenti, bet pagājušajā piektdienā, kā „Staru" informē Ļaudonas pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Dreimane, tika parakstīts līgums par būvdarbu veikšanu ar SIA „MDM 85".
– Tas ir Madonas uzņēmums. Patlaban ēkā Avotu ielā 3, kur atradīsies internāta telpas, notiek demontāžas darbi. Būvdarbi ir jāpaveic 3 mēnešu laikā, – pastāstīja Ilze Dreimane.
Pēc internāta telpu remonta pabeigšanas to nākamajā mācību gadā varēs izmantot skolas audzēkņi, bet jau šovasar būs iespēja šīs telpas piedāvāt arī vasaras nometņu dalībniekiem. Internāts ir paredzēts 16 vietām.
Lai veiktu iecerēto internāta telpu remontu, Madonas novada pašvaldības dome ārkārtas sēdē šāgada 22. janvārī nolēma ņemt ilgtermiņa aizdevumu Valsts kasē Ls 26 417,25 apmērā ar apmaksas termiņu uz 5 gadiem ar Valsts kases noteikto procentu likmi. Aizņēmums tiks ņemts un apgūts 2013. gadā. Tā apmaksa tiek garantēta ar Madonas novada pašvaldības budžetu.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA