Madonas BJSS basketbolistiem ir noslēgušās 1. apļa spēles Hansabankas jaunatnes basketbola līgā 2007./2008. gada sezonā 2. divīzijā Austrumos.
C2 (1994. g. dz.) zēnu komanda turnīra tabulā šobrīd ieņem pēdējo vietu – bez uzvarām un ar 7 zaudējumiem. Labākie šajā komandā ir M. Bebrišs ar 7,3 punktiem vidēji spēlē un E. Gailums ar 6,8 punktiem. C1 (1993. g. dz.) komanda turnīra tabulā ieņem 3. vietu ar 5 uzvarām un 2 zaudējumiem. Komandā rezultatīvākie ir M. Rudovičs (23,6 punkti) un R. Zemītis (17,2 punkti). B2 (1992. g. dz.) komanda turnīra tabulā ir 7. vietā ar 1 uzvaru un 6 zaudējumiem. Komandā rezultatīvākie ir K. Jerumanis (14,2 punkti) un D. Barans (10,3 punkti). B1 (1991. g. dz.) komanda ieņem 4. vietu ar izcīnītām 6 uzvarām un 4 zaudējumiem. Komandā rezultatīvākie ir I. Pētersons (16,4 punkti) un A. Akmentiņš (12,4 punkti). A (1989.-1990. g. dz.) komanda tabulā atrodas 1. vietā ar 8 uzvarām un 1 zaudējumu. Komandā rezultatīvākie – I. Ikstens (21 punkts) un V. Krieviņš (18,9 punkti vidēji spēlē).
Šīm 5 iepriekš minētajām komandām 2. apļa spēles atsāksies 19. janvārī Madonā ar B1 grupas komandas spēli pret komandu „Cēsis 2" un 20. janvārī Madonā pret visu grupu komandām „Valmiera/Rūjiena/Strenči 2".
Madonas BJSS ar 3 komandām piedalās arī jaunatnes līgas čempionātā minispēlēs Austrumos, kur jau aizvadīti četri sabraukumi – divi no tiem Gulbenē, viens Cēsīs un Rēzeknē.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 13.12.2007.
Autors: AGNIS BEĶERIS
basketbola treneris