Domes ārkārtas sēdē tika lemts arī par pilnvarojuma līguma slēgšanu ar SIA „Madonas namsaimnieks".
Madonas novada pašvaldības dome nolēma ar 2013. gada 1. februāri slēgt pilnvarojuma līgumu ar SIA „Madonas namsaimnieks" par Madonas pilsētā pašvaldībai piederošo neprivatizēto dzīvokļu pārvaldīšanu mājās, kuras dzīvokļu īpašnieki pārņēmuši savā pārvaldīšanā un noslēguši dzīvojamās mājas pārvaldīšanas līgumu ar SIA „Madonas namsaimnieks", kas veic dzīvojamās mājas īpašnieku uzdotās pārvaldīšanas darbības; par Madonas pilsētā pašvaldībai piederošo privatizācijai nenodoto dzīvojamo māju pārvaldīšanu; par pašvaldības kā neprivatizēto dzīvokļu īpašnieka pārstāvēšanu dzīvojamajās mājās.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS