Pēc Latvijas izlases veiksmīgi aizvadītā Baltijas kausa U-16 spēlēm Tallinā janvāra sākumā, kur Zigmārs Raimo tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju, Madonas BJSS audzēknis ir pierādījis savas spējas. Viņš atkal ir iekļauts izlases rindās uz nākamo komandas pārbaudes turnīru Turcijā.
Uz šo turnīru izlases rindās dosies divi jauni spēlētāji, kas izkonkurējuši divus no bijušā Baltijas kausa izlases sastāva.
Latvijas U-16 izlases basketbolisti otro gadu pēc kārtas piedalīsies Turcijas Basketbola federācijas rīkotajā tradicionālajā 12. kadetu komandu turnīrā Sakarijā. Sacensībās spēlēs deviņas Eiropas čempionāta A līgas komandas, B līgas pārstāve –
Slovēnijas U-16 izlase, kā arī Argentīnas un Ķīnas kadetu vienības.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.02.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris