ĒRGĻU vidusskolā otrdien, 5. februārī, pulksten 11 un 13 notiks ASV vēstniecības sponsorēts koncerts. – Skolēnus iepriecinās 5 mūziķi un lektors no ASV vēstniecības, – „Staru" informē Ērgļu vidusskolas direktore Inese Šaudiņa, piebilstot, ka nākamā nedēļa Ērgļu vidusskolā ir aktivitātēm bagāta, jo tā ir projektu nedēļa, un šoreiz tās tēma ir „Lietu dzīve".
– Projekta mērķis ir rast radošus risinājumus, izmantojot vecas un radot jaunas lietas, domāt un plānot, kā to labāk izdarīt, un pēc tam paskatīties, kā mums tas izdevās, saprast, kā vēl labāk varēja darīt un vai mēs vecām un savu laiku nodzīvojušām lietām spējam dot citu dzīvi un jaunu vērtību. Darbu prezentācija būs ceturtdien, 7. februārī, gan klasēs, gan skolā, kad rādīsim sava darba rezultātus vienaudžiem un vecākiem. Savukārt 10. un 11. klašu skolēni šajā nedēļā strādās un prezentēs zinātniski pētnieciskos darbus, bet divpadsmitie gatavosies eksāmeniem un žetonu vakaram. Piektdien, 8. februārī, Ērgļos sāksies Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde, kas ilgs divas dienas.
Autore: BAIBA MIGLONE