ĒRGĻOS šosestdien paredzēts mūzikas un mākslas skolas uzvedums, pēc kura pie saieta nama tiks iedegta lielā Ziemassvētku egle.
Tā noskatīta Katrīnas mežā un vakar jau bija atvesta, lai tiktu greznota novada ļaužu priekam un svētku smaržai, – pastāstīja Ērgļu kultūras pasākumu organizatore Sandra Avotiņa.
Autore: ASTRA ZAGORSKA