Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Iedegtas trīs eglītes

Redakcija

Autors • 12.12.2007.

Burtu lielums

Pie LIEZĒRES pamatskolas kopš Pirmās Adventes iedegtas trīs eglītes. – Lielās egles iedegšana nav mūsu tradīcijās, – uzsver skolas direktore Jolanta Pabērza. – Pašlaik dzīvojam Adventa noskaņās. Katru pirmdienas rītu ir Adventes pasākums – viena no klasēm mūs ievada katras Adventes noskaņās, un tad katra klase no kopīgā Adventa vainaga aiznes sveču liesmiņu uz savu klasi.

Uz katru šo notikumu aicinām ciemiņus. Viņu vidū bija pagasta bibliotēkas un sieviešu klubiņa "Teiksma" vadītāja Dace Madalāne, mūsu medicīnas māsiņa Benita Naudiņa. Ceturto Adventes svecīti iedegsim skolas eglītes svētku laikā 20. decembrī pulksten 18 vakarā. Tad mēs gaidām skolēnus, vecākus un citus ciemiņus. Savukārt 21. decembrī eglīte pulksten 13 būs visiem pagasta maziņajiem bērniem. Bet 22. decembrī pie tās pašas eglītes notiks plašs un interesants pasākums pensionāriem.

Būtiski ir tas, ka visu šo Adventa gaidīšanas laiku gatavojam un sūtām pateicības apsveikumus saviem labdariem, brīvpusdienu ziedojumu organizētājiem no ASV Zaigai un Ivaram Petrovskiem. Pavisam Liezēres pamatskolai ir 34 ziedotāji, kam bērni sūta pašgatavotus apsveikumus, un raisās sadarbība un sirsnīga draudzība.

Autore: ASTRA ZAGORSKA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px