Pagājušajā nedēļā sākās CSDD konkursa 6.-8. klašu skolēniem – jaunajiem mopēdistiem – „Gribu būt mobils!" reģionālie pusfināli.
Kopskaitā septiņos reģionālajos pusfinālos visā Latvijā piedalīsies desmit reģionu labākās komandas, kopumā – 70 (ne vairāk kā divas komandas no vienas skolas).
5. februārī pulksten 11 Gulbenē, Valsts ģimnāzijā, piedalīsies komandas no Kusas pamatskolas, Strautiņu pamatskolas, Gulbenes vidusskolas, Lejasciema vidusskolas, Rankas pamatskolas, Bērzpils vidusskolas, D. Ozoliņa Apes vidusskolas, Gaujienas internātpamatskolas.
Pusfinālā dalībniekiem būs jāpilda ceļu satiksmes noteikumu tests, jāparāda zināšanas par ceļu satiksmes organizēšanu, jādemonstrē mājasdarbs, kā arī atsevišķs uzdevums būs jāpilda katras komandas kapteinim. Pusfinālā maksimāli varēs iegūt 78,5 punktus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.01.2013.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto