Pagājušā gada nogale un šā gada sākums Latvijas čempionāta 1. līgā spēlējošajai komandai „Madona" spēļu ziņā padevās trūcīgs, jo mēneša laikā bija vien divi mači, taču, neraugoties uz ilgo starplaiku, uzvaru sēriju ir izdevies turpināt.
15. decembrī notika mājas spēle pret principiālajiem Vidzemes apakšgrupas sāncenšiem „Rubeni 1". Tiesa, pretestību viesi, kas uz spēli ieradās vien 9 cilvēku sastāvā, madoniešiem spēja izrādīt tikai pirmajā trešdaļā, noturot rezultātu vienu vārtu attālumā. Taču jau trešdaļas beigas (rezultāts
7 : 3) rādīja, ka rubeniešiem par uzvaru viesos cīnīties būs grūti. Tā arī notika. Ar katru nākamo periodu rezultāta starpība arvien tika palielināta, un beigās „Madona" izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 17 : 5. Pie raženākā punktu krājuma spēlē tika Aleksandrs Cvetkovs, kas pretinieku vārtsargu pārspēja sešas reizes un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Līdz ar to tika nopelnīts arī mājinieku komandas labākā spēlētāja tituls. Pie trīs vārtu guvuma spēlē tika Igors Kalnačs (3 + 1), Edgars Gailums (3 +0) un Rihards Dainis (3 + 0). Raivim Kasparam un Matīsam Budovskim – 1 + 1, bet labākais piespēļu dalītājs spēlē bija Igors Aleksandrovs (0 + 4).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.01.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto