Pagājušajā sestdienā sals neizmainīja bērzauniešu plānus sarīkot hokeja turnīru "Bērzaunes ripa 2013". Visus spēlētājus vienoja hokejistu azarts un, protams, arī vēlme uzvarēt.
Turnīra 1. kārtu 19. janvārī sarīkoja bērnu un jauniešu apvienība "Rīts" sadarbībā ar hokeja atbalstītājiem. Vietējā dīķa ledus, atbilstoši sagatavots, kļuva par hokeja laukumu.
– Hokeja turnīra sarīkošana bija paredzēta Madonas novada pašvaldības atbalstītajā projektā "Pozitīvisma deva sabiedrībai". Tam vajadzēja notikt jau 2012. gada nogalē, vien nebija piemērotu laikapstākļu, lai uz dīķa ledus laukuma justos droši.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.01.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
ANITAS AIZSTRAUTAS foto