Jaunajā gadā pirmo reizi kluba „Pie kamīna" dalībnieki uz tikšanos Madonas bērnu un jauniešu centrā tiek gaidīti 25. janvārī pulksten 13.
Kā informē pasākuma organizatore, Madonas bērnu un jauniešu centra metodiķe Līga Grāvīte, vispirms visiem sveicienus nesīs Madonas pilsētas 2. vidusskolas vokālais ansamblis, ko vada Anita Melnupe. Būs iespēja skatīties video un foto materiālu no kluba 20 gadu jubilejas pasākuma. Pie pilsētas pensionētajiem ļaudīm ciemosies Madonas pilsētas 1. vidusskolas jaunieši, projekta „Paaudze paaudzei" dalībnieki. Pērn kluba cilvēki novada lielākajā skolā jauniešu vadībā mācījās gatavot japāņu ēdienu – suši, šoreiz pretvizītē jaunieši tiks cienāti ar pārbaudītu senču ēdienu –
miežu biezputru. Bez tam jaunieši pastāstīs un parādīs, kā lietojamas jaunās tehnoloģijas. Parasti mobilos tālruņus seniori izmanto zvanīšanai vai īsziņu sūtīšanai, jaunieši atklās, kādas vēl iespējas slēpjas šo aparātu lietošanā.
Autore: INESE ELSIŅA