Jau 16. reizi Cēsu BJSS organizēja starptautisku basketbola turnīru jauniešu komandām „Cēsu kauss".
Turnīrā piedalījās Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Igaunijas komandas. 12. reizi turnīrā piedalījās arī Madonas BJSS jaunie basketbolisti – šoreiz aizbraucām uz Cēsīm ar divām komandām. Paldies Madonas BJSS un Madonas pilsētas domei, īpaši Guntim Ķeverim par sniegto atbalstu komandām, nodrošinot autobusu.
Šogad turnīrs bija organizēts četrās vecuma grupās zēniem. 2001. g. dz. zēniem piedalījās 12 komandas, 2000., 1999., 1998. g. dz. zēniem un jauniešiem bija sešu komandu konkurence.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.01.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto