Jau 15. reizi tika organizētas Madonas kausa izcīņas sacensības volejbolā senioriem. Kopumā pasākums izdevās: piedalījās 18 komandas – no Talsiem, Jelgavas, Bauskas, Saulkrastiem, Valmieras, Cēsīm, Litenes, Lubānas, Preiļiem, Neretas, Iršiem, Jēkabpils un Madonas.
Sievietēm S-40+ grupā piedalījās 7 komandas. Spēlējot divus setus līdz 15 punktiem, pēc 21 spēles, nezaudējot nevienā (divas neizšķirtas spēles ar Saulkrastiem un Talsiem – 1 : 1), par turnīra uzvarētājām (lielā kausa ieguvējām) kļuva komanda no Jelgavas, otrajā vietā – Talsu komanda (zaudējums 0 : 2 Litenei), trešajā – Litenes komanda (zaudējums Jelgavai, neizšķirts ar Saulkrastiem un Madonu).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.01.2013.
Autors: GUNĀRS MATS,
pasākuma organizators