9. janvārī uz semināru novada multifunkcionālajā jaunatnes centrā „Kubs" pulcējās Madonas novada jaunatnes darbinieki no Praulienas, Lazdonas, Ļaudonas, Bērzaunes, Kusas un Madonas.
Semināra ietvaros dalījāmies pieredzē un analizējām pagājušajā gadā paveikto. Novada jaunatnes darbinieki kā pozitīvo jauniešu dzīves uzlabošanā novadā kopumā nosauca: radošos jauniešus, darbību jauniešu centros, realizētos vietējos un lielāka mēroga projektus, „Darbs ar jaunatni" balvas „Jaunietim draudzīgākā pašvaldība 2012" iegūšanu, jauniešu darba koordinēšanu novadā, īpašu paldies sakot Madonas BJC direktorei Gunitai Kļaviņai. Pozitīvais jauniešu darbā jauniešu centros ir: telpas, tradīcijas, inventārs sportam, spēlēm, jauniešu iniciatīvas dažādu pasākumu organizēšanā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.01.2013.
Autore: NADJA NIEDRĪTE