Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Pircējam vienmēr taisnība!

Redakcija

Autors • 07.12.2007.

Burtu lielums

Pirms kāda laika redakcija saņēma vēstuli, kurā pausta neapmierinātība ar Aiviekstes veikala "Elvi" pārdevēju darbu.
Vēstulē rakstīts: "Visur plaši tiek runāts par dažāda veida tiesībām, notiek tiesas prāvas par cilvēka goda un cieņas aizskaršanu. Mēra godu un cieņu kompensācijās – dažādās naudas summās.

Ar naudu laikam tagad var nomierināt sirdsapziņu, izpirkt pāridarījumus, samaksāt par cilvēka pašcieņas aizskaršanu. Bet ne vienmēr visu var pārvērst naudā…

Priecājāmies, ka šovasar Aiviekstē, no šosejas labi redzamā vietā, atvēra jaunu veikalu "Elvi". Domājām, ka nu būs lielāka preču izvēle, būs citas būtiskas izmaiņas saistībā ar veikalu. Iespējams, ka daudzus iedzīvotājus apmierina preču klāsts un to kvalitāte, bet apkalpošanas kultūra…

Esmu ienācēja šai pusē, sākumā domāju, ka nu varēsim civilizētā veikalā iepirkties. Pēc diviem gadiem sapratu, ka sabiedrībā par normu kļuvušais teiciens "Klientam vienmēr taisnība" uz Aiviekstes veikalu, kura īpašniece ir Vija Kučinskas kundze, neattiecas. Kaimiņi un draugi pukojās jau sen par dažādām nepatīkamām lietām šajā tirdzniecības vietā, tomēr, kamēr nebija pašai gadījies izbaudīt uz savas ādas nepatīkamus mirkļus (tādas izjūtas izbaudījuši arī pārējie šīs vēstules autori), tam visam neticēju – cilvēki taču mēdz pārspīlēt.

Vēstule top aizvainojuma mirklī, šī cilvēka cieņu aizskarošā situācija ir šāda: mans dēls un viņa draugs 6. novembrī ieguva autovadītāja tiesības. Ieradās mājās, lepodamies ar saviem panākumiem, kopā ar vēl kādu draugu devās uz vietējo veikalu Aiviekstē, lai izvēlētos kā pateicību savam autoapmācības instruktoram 1,5 l šampanieša pudeli. Bet puiši pārdomāja par labu citai dāvanai un, neko nenopirkuši, izgāja no veikala. Puiši ir pilngadīgi, katram ir sava nauda. Viņi nolēma atgriezties un nopirkt pa vienai "D-Light" jauniešu iecienītajai pudelei. Puiši piegāja pie kases, lai samaksātu, bet pārdevējas Evita Cielava un Sandra Bicāla pēkšņi paziņoja, ka KĀDS no zēniem esot tikko iznesis noslēptu alus pudeli. Lai arī sašutumā puiši sacīja, ka to nav darījuši, tomēr pārdevējas apgalvoja, ka atkal KĀDS pircējs (kura vārdu viņas neizpauda, bet jaunieši to ātri noskaidroja) esot teicis, ka nudien puiši iznesuši piedurknē noslēptu alus pudeli.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 08.12.2007.

Autors: GUNĀRS ZEMZARS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px