Biedrības "Alžāni" komandas "Latvāņi" un Rīgas hokeja komandas "Tornado" spēle uz dabiskā ledus Madonas hokeja laukumā bija kaut kas neierasts NAHL spēļu praksē.
Daudz skatītāju un līdzjutēju, jo Madonā atkal notiek hokeja āra spēles, kas beidzamajos gados amatieru līgas čempionātos vispār nav bijušas (laikam NAHL vienīgā āra spēle, kas beidzamajos gados Latvijā sarīkota).
– Parasti tā nenotiek, tāda spēle bija pirmo reizi, jo pierasts spēlēt hokeja hallēs. Mēs gribējām Madonā sarīkot šādu spēli un izteicām savu priekšlikumu. Nezinājām, kāda būs atsaucība, bet izrādījās, ka spēlēt āra hokeju Madonā gribēja vairākas komandas, atbrauca "Tornado". Datums (29. decembris) tika nolemts jau iepriekš, sarunāts transports, tiesneši. Kaut dabas apstākļi nebija tie labākie, ledus pārklāts ar ūdeni, bija jāspēlē, – sacīja biedrības "Alžāni" valdes priekšsēdētājs Uģis Irbe. Viņš piebilda, ka Rīgas komandas ir pieradušas spēlēt uz ledus slēgtajās hallēs, bet madoniešiem spēlēt uz dabiskā ledus nav nekas neparasts. Varbūt tāpēc savā laukumā izdevās uzvarēt, kas sagādāja prieku līdzjutējiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.01.2013.
Autors: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto