23. decembrī Madonas pilsētas sporta centrā notika jau tradicionālās basketbola sacensības jauniešu un vīru komandām „Ziemassvētku kauss 2012".
Uz sacensībām pieteicās rekordskaits vienību — 13 komandas. Šajā dienā tika izspēlēts milzum daudz spēļu — 44 spēles uz abiem laukumiem un vēl sešas izšķirošās spēles uz galvenā laukuma.
Milzīgs prieks par bijušajiem Madonas BJSS absolventiem, kuri piedalījās ar sešām komandām. Prieks, ka pieteicās un sevi labi parādīja Ērgļu, Cesvaines, Barkavas, arī citas komandas, kurās spēlēja jau pieredzes bagāti vīri, piemēram, komanda „Šlāgeris", un nokomplektējās divas pašreizējās Madonas BJSS audzēkņu komandas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.01.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS
OLITAS LIBERTES foto