Arī šogad Jaunais gads visā pasaulē tika sagaidīts ar krāšņu uguņošanu. Izņēmums nebija arī Latvijas pilsētas un lielākās apdzīvotās vietas. Krāšņas ugunspuķes debesīs uzšāvās ne tikai pilsētu un pagastu centros, bet arī pie daudzām privātmājām.
Tradicionāli, īsi pirms gadumijas, vairāki simti cilvēku ne tikai no Madonas, bet arī no pagastiem un citiem novadiem pulcējās Saieta laukumā, lai noklausītos Ministru prezidenta Valda Dombrovska uzrunu un, izskanot valsts himnai „Dievs, svētī Latviju!", kopā sagaidītu 2013. gadu, saskandinot šampanieša glāzes, vēlētu cits citam laimīgu, veselīgu, veiksmēm un jaukiem mirkļiem bagātu jauno gadu – lai tas kļūtu par „veiksmes stāstu" ne tikai valstij kopumā, bet arī katrai ģimenei.
Jaungada sagaidīšanas pasākumu pilsētas centrālajā laukumā rīkoja Madonas novada pašvaldība, kas kopā ar uzņēmējiem uzsauca arī svētku salūtu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.01.2013.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto