Ziemassvētku laikā, kad apkārt viss kļūst gaišāks, cilvēki atplaukst un vēlas kļūt labāki ne tikai vārdos, bet arī darbos, Madonas novada lielākā skola – Madonas pilsētas 1. vidusskola – nolēma iesaistīties kādā labdarības akcijā.
Visi kopā vācām ziedojumus Madonas novadā topošajai dzīvnieku patversmei. 19. decembrī skolā tika svinēti Ziemassvētki, dāvināšanas prieks turpinājās arī nākamajā dienā. Pasākums skolā aizritēja ļoti jaukās un patīkamās izjūtās. Jaunieši bija labi sagatavojušies gan dziesmā, gan dejā, par ko neviltots prieks bija gan vecākiem, gan pašiem jauniešiem. Bija iespēja dzirdēt gan jaunas, gan vecas dziesmas. Varēja just, ka bērni ir centušies. Šogad skolā tika izsniegtas īstas zelta un sudraba liecības skolēniem, kuriem mācībās bija veicies labāk, kā arī tika sumināti tie, kas visu mācību gadu bija mācījušies ar centību.
20. decembrī visi skolēni kopīgi gatavoja apsveikumus, ar kuriem vēlāk svētkos apsveica garāmgājējus, uz ielas sastaptus cilvēkus, kā arī dažādu iestāžu darbiniekus. Cilvēki jutās apmierināti, un sirdī bija ienākusi Ziemassvētku noskaņa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.01.2013.
Autore: LAURA RUSKULE