Lauksaimnieki sagatavojuši vēstules Baltijas valstu vadītājiem ar lūgumu janvārī tikties ar zemnieku delegāciju, lai vienotos par turpmākajiem soļiem saistībā ar nevienlīdzīgajiem tiešmaksājumiem.
Par to informē Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas pārstāve Sabīne Puķe.
– Skaļas demonstrācijas pagaidām nerīkosim, bet esam sagatavojuši vēstuli valstu vadītājiem – politiķiem, kuri piedalās svarīgā jautājuma risināšanā Briselē. Vēstulē aicināsim tikties ar mūsu delegāciju un vienoties par tālāko stratēģiju tiešmaksājumu jautājumu lobēšanā, – sacīja S. Puķe. Lauksaimnieku sagatavotā vēstule jau tuvākajās dienās tiks nosūtīta adresātiem.
Autore: IVETA ŠMUGĀ