STIRNIENES iedzīvotāju kopīgā eglītes rotāšana un iedegšana notiek šodien pulksten 12.
– Pie mums atbrauks mācītājs, un noturēsim dievkalpojumu par skolu, par skolēniem, skolotājiem, darbiniekiem un vecākiem. Pēc tam visi kopā, katrs paņemot kādu svētku rotājumu, dosimies ārā un pie tautas nama pušķosim kopīgo Stirnienes Muižas egli, ja mums tā labi veiksies, tad arī to iedegsim spožās liesmiņās, – stāsta Stirnienes tautas nama vadītāja Ieva Zepa. – Rīt savukārt mums būs skolas eglīte, bet piektdien tautas namā būs Baltā stunda, kurā piedalīsies Varakļānu mūzikas un mākslas skolas pedagoģes Solvita Krišāne un Agnija Strūberga. Tā ka var sacīt, ka mēs tā gaiši ejam pretī Ziemassvētkiem.
Autore: BAIBA MIGLONE