No 30. novembra līdz 2. decembrim Baltkrievijas pilsētā Novopolockā notika starptautisks turnīrs volejbolā meitenēm. Madonas volejbolistes saņēma uzaicinājumu un nolēma tajā piedalīties.
Novopolockā komanda ieradās 30. novembra pēcpusdienā. Pirmā spēle bija ar Krievijas (Pleskava) komandu. Pēc zaudēta pirmā seta madonietes saņēmās un uzvarēja spēlē ar rezultātu 3 : 1. Otrajā spēlē – zaudējums Novopolockas komandai ar 0 : 3.
Nākamajā dienā Madonas volejbolistēm bija jāspēlē ar Baltkrievijas jaunatnes izlasi, kas gatavojas Eiropas čempionātam. Par šīs izlases spēku liecina fakts, ka pirms nedēļas starptautiskajā turnīrā Kuldīgā šī komanda uzvarēja Krievijas izlasi ar 3 : 0, Poliju – ar 3 : 2. Baltkrievija spēlēja ātru volejbolu, ļoti daudz uzbrukumu tika veidoti caur centru (1. temps). Visas baltkrievu spēlētājas – gara auguma (cēlājai 1,90 m). Madonietes pirmajos divos setos spēja izvirzīties vadībā, taču neizdevās katru setu izturēt augstā līmenī līdz galam, beigās – zaudējums 0 : 3.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.12.2012.
Autors: JĀNIS SUDĀRS,
komandas treneris, arī šoferis
Foto no komandas arhīva