CESVAINĒ šovakar pulksten 17 pie Cesvaines novada domes ēkas tiks iedegta lielā pilsētas egle, kas jau laikus tika saposta svētku rotā.
– Egles iedegšana kā katru gadu uzticēta domes priekšsēdētājam Vilnim Špatam. Savukārt muzikālos sveicienus ir sagatavojis pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņu vokālais ansamblis. Ļoti ceram, ka neatkārtosies pagājušā gada bēdīgā pieredze, kad egle vien dažas stundas pēc iedegšanas tika izdemolēta – pat prožektori tika nozagti. Šogad esam iegādājušies jaunas lampiņas, rotājumi, par laimi, saglabājušies no pagājušā gada. Tos darinājušas „Divu torņu" meitenes. Esam arī izvietojuši novērošanas kameras, lai mūsu egle tiešām justos drošībā, – uzsver Cesvaines kultūras nama direktore Kristīne Aumele un pašvaldības vārdā lūdz visiem novērtēt un sargāt savas pilsētas rotu. – Pēc tam visi kopā dosimies uz Cesvaines vidusskolu, kur pulksten 18 sāksies tradicionālais Latvijas vidusskolu sadancošanās lielkoncerts „Ziemas vitamīns", kurā piedalīsies dejotāji no Igaunijas, Daugavpils, Preiļiem, Alūksnes, Vecpiebalgas, Rīgas, Ērgļiem, Lubānas, Dzelzavas un pašmāju deju kolektīvs „Sprīdītis". Savukārt 14. decembrī kultūras namā mazi un lieli skatītāji varēs noskatīties muzikālo Ziemassvētku pasaku „Ziemassvētki Kaķīša dzirnavās" ar Ineses Zanderes un Valda Zilvera dziesmām. Galvenajā lomā – Jānis Skanis.
Autore: BAIBA MIGLONE