Nesen pie Madonas novada uzņēmējiem viesojās Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) delegācija.
Konfederāciju pārstāvēja ģenerāldirektore Līga Menģelsone un uzņēmējdarbības ekspertu grupa. Uz tikšanos un diskusiju pulcējās gan uzņēmēji, gan interesenti un pašvaldības pārstāvji, kopumā vairāk nekā 20 dalībnieku.
Par ES finansējuma pieejamību uzņēmējdarbības attīstībai runāja LDDK reģionālās attīstības koordinatore Jolanta Vjakse. Ģenerāldirektore atkārtoti uzsvēra konfederācijas iespējas pārstāvēt uzņēmēju intereses nacionālās likumdošanas līmenī, kā arī sniegt praktisku profesionālu atbalstu personāla pārvaldības un projektu finansējuma piesaistes jautājumos.
Kā lietderīgu šo pasākumu vērtēja Madonas uzņēmēju apvienības vadītājs Juris Jātnieks: – Esam iegrimuši katrs savā uzņēmuma attīstībā, ikdienas lietās, kad rūpe dzen rūpi un darbs darbu, nav viegli pamanīt tos finansiālos un laika (kā vienmēr pietrūkst) ieguvumus, kādus var dot sadarbība. Mēs, Latvijā, arī mentāli neesam orientēti uz lielu "čupošanos". Visus spēkus veltām savam uzņēmumam, savai saimniecībai, mājai un ģimenei. Tas ir labi un cienījami, taču ir daudzas jomas, kur sadarbība paver reālas iespējas ātrākai uzņēmuma attīstībai vai dod līdzekļu ietaupījumu uzņēmuma ikdienā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.12.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
Foto no pasākuma