Decembra pirmajās dienās vairāki „Stara" lasītāji zvanīja uz redakciju un izteica
satraukumu par to, ka „Latvijas Pasts" nepiegādā decembrim abonēto „Staru" un dažviet arī „Latvijas Avīzi" un citus izdevumus.
Kļūme radusies tepat Madonā datorsistēmā, bet mēs cenšamies to pēc iespējas ātrāk novērst. Apzvanām pasta nodaļas un skaidrojam, cik abonentu palikuši bez avīzēm, – skaidro „Latvijas Pasta" Madonas reģionālās nodaļas pārvaldnieka pienākumu izpildītāja Valentīna Zimeta. – Sarežģītāk ir ar sestdienas, 1. decembra, „Staru", jo, izdarot pasūtījumu, redakcijai tika nodotas nepilnīgas ziņas par abonentu skaitu, bet jau nākamajam numuram šī kļūda tika labota. Mēs cenšamies 4. decembra „Staru" piegādāt kaut ar novēlošanos un ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām laikrakstu abonentiem, – atzīst Valentīna Zimeta.
Autore: BAIBA MIGLONE