Zaķis ir apmainījis kažoku un 1. decembrī pulksten 16 Saieta laukumā uz lielās egles iedegšanu nāks priecēt un izkustināt bērnus.
Līdz tam Baltais zaķis jau paguvis viesoties Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs un dejas soli iemācīt pašiem mazākajiem.
– Gribētos, lai neviens nestāv malā, – laikrakstam uzsver Madonas kultūras nama pārstāve Ināra Cakule. – Kustības ir tik ļoti vienkāršas, jebkurš tās var apgūt un dejot līdzi. Mājas lapā madona.lv zaķis ir ievietojis video un apmāca interesentus, kā to darīt. Dziesma, kas skanēs, ir „Zvaniņš skan" – tā ir populāra un zināma, tāpēc kājas cilāsies pašas.
Skolēni un pieaugušie aicināti ieskatīties nosauktajā resursā, arī portālā draugiem.lv un kustības apgūt patstāvīgi. – Egles iedegšanas izskaņā mēs deju varētu noraut uz „uh" – viss laukums kopā, – iedvesmojoši saka Ināra.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.11.2012.
Autore: INESE ELSIŅA