Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Visi labi, visi mīļi

Redakcija

Autors • 30.11.2012.

Burtu lielums

Oktobrī visā pasaulē atzīmēja Dzīvnieku aizsardzības dienu. Par attieksmi pret dzīvniekiem nav jārunā tikai oktobrī.

Diemžēl tā joprojām ir problēma mūsu sabiedrībā. Ne jau reti sastopamies ar situācijām, ka dzīvnieks ir pamests, ka viņam nav savu māju, dzirdam par cietsirdīgu izturēšanos. Un te ir jārunā par atbildību. Mēs esam atbildīgi par to, ko esam pieradinājuši, saka rakstnieks Antuāns de Sent-Ekziperī. Lai arī izstrādāti dažādi dzīvnieku aizstāvībai domāti dokumenti, kā Dzīvnieku aizsardzības likums, Eiropas Konvencija par mājas (istabas) dzīvnieku aizsardzību un citi, joprojām pastāv nevērīga, pat cietsirdīga attieksme pret dzīvnieku. Cilvēkam ir morāla atbildība par visām dzīvām būtnēm. Es pazīstu daudz sirsnīgu, atsaucīgu cilvēku, kuri ziedo savu laiku, mīlestību, līdzekļus mūsu mazākajiem brāļiem un māsām, kā dažkārt mēdzam dēvēt dzīvniekus, putnus, kukaiņus.
Madonas novada bibliotēkā otrdien, 4. decembrī, pulksten 17 būs lieliska iespēja tikties ar kinoloģi Ingūnu Tihomirovu, kas strādā, apmāca suņus, to māca darīt arī citiem. Tikšanās reizē runāsim par saskarsmi, sadarbību, attiecībām ar suni. Esat mīļi gaidīti!
Caur katra sirdi izlaidīsim vārdus, ko rakstnieks Džeimss Heriots raksta savās grāmatās, ka viņi visi ir dzīvas radībiņas, kurus radījis Dievs, ka viņi visi ir labi un mīļi, visi gudri, visi skaisti, ja vien viņi prastu runāt…

Autore: RASMA KRIEVĀNE,
abonementa vadītāja

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px