Trešo gadu Madonas novada jauniešu dome (MNJD) organizēja Madonas novada jauniešu forumu, kas šogad norisinājās 12. un 13. oktobrī MJIC „Kubs".
Kopā sanāca rekordliels jauniešu skaits no dažādiem novada pagastiem, lai diskutētu par sev aktuālajām tēmām, apspriestu problēmas, rastu tām risinājumus, kā arī iepazītu jaunus cilvēkus un izpētītu, kas tad ir MNJD un ko tā dara. Pirmajā dienā jaunieši tika iepazīstināti ar domes darbību un veiktajām aktivitātēm iepriekšējos gados. Tika prezentēti iedvesmojoši veiksmes stāsti par dažādiem projektiem un pasākumiem (iedvesmoja Kristiāna Štāla, Ilona Lakša un Gunta Strode). Vakara gaitā bija iespēja noklausīties Kristiānas Štālas lekciju par prezentāciju mākslu, kas sniedza patiešām vērtīgu un ierosmēm bagātu informāciju, ko jaunieši noteikti varēs izmantot savā praksē. Viens no jauniešu foruma svarīgākajiem vadmotīviem ir sadraudzība. Lai visi jaunieši justos labi un vairāk cits citu iepazītu, tika organizēta komandu nakts jautrā trasīte pa Madonu. Otrajā dienā interesanta diskusija izvērsās, kad forumā viesojās Madonas novada domes deputāts Agris Lungevičs. Tika diskutēts gan par aktuālākajām problēmām, gan ierosinājumiem, kā arī jaunieši guva lielāku priekšstatu par deputātu darbu. Tika organizēta „prāta vētra" par Madonas novada jauniešu dienu 2013, kas sniedza vērtīgas idejas un ierosinājumus no foruma dalībniekiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.11.2012.
Autore: GUNTA STRODE,
MNJD vadītāja