1. decembrī par godu egles iedegšanas svētkiem Madonā notiks vairāki šiem svētkiem veltīti pasākumi.
Daudz aktivitāšu notiks Madonas mākslas skolā. Līdzīgs pasākums tur norisinājās pagājušajā gadā, par ko tika saņemtas labas atsauksmes. Madonas mākslas skolā mīļi gaidīts būs ikviens jau no pulksten 16.30 – uzreiz pēc svētku egles iedegšanas. Šogad tur varēsim piedalīties Ziemassvētku apsveikumu veidošanā. Katrā telpā valdīs cita noskaņa, atšķirsies apsveikumu veidošanas varianti, bet vienojošais būs viens – silta, sirsnīga Ziemassvētku izjūta valdīs visur.
Darbosies arī neliels amatnieku tirdziņš. Tirgotāju lomā iejutīsies mākslas skolas audzēkņi, kas piedāvās apmeklētājiem iegādāties pašu veidotus darbiņus.
Ja, gaidot egles iedegšanu, būsi nosalis, varēsi arī cienāties ar karstu piparmētru tēju. To pašu varēs darīt Madonas multifunkcionālajā jaunatnes centrā „Kubs".
Autore: ELVA PALDE