Madonas rajona ziemas tūrisma uzņēmumi ar nepacietību gaida atnākam balto un sniegiem bagāto gadalaiku, kad sāksies slēpotāju un aktīvā dzīvesveida cienītāju kustība. Iepriekšējā gadā īstā ziema pie mums atnāca tikai pēc Jaunā gada, arī tagad vēl šur tur dabā vērojama zaļa zālīte.
Par to, kā šosezon plānota ziemas aktīvā tūrisma piedāvājuma reklamēšana, aicināju pastāstīt Madonas rajona padomes Vidzemes reģionālā informācijas centra galveno speciālisti tūrisma jautājumos Sanitu Somu. Pēc informācijas apkopošanas viņa uzskata, ka piedāvājums ir nostabilizējies un ir virzība uz katra piedāvātā produkta kvalitātes paaugstināšanu. Toties visi uzņēmēji ziemas tūrisma reklāmas kampaņā ir apvienojušies kā vienots spēks un ieinteresēti, lai pie mums brauktu arvien vairāk tuvāku un tālāku ciemiņu.
Top buklets "Atpūta ziemā 2008"
Tradicionāli Madonas rajona padome izdos bukletu "Atpūta ziemā", kur būs informācija par distanču un kalnu slēpošanas, snovborda trasēm, par naktsmītnēm, aktīvās atpūtas iespējām. Bukleta tirāža jau sasniegusi 30 000 eksemplāru, līdz ar to visu ziemu būs jāstrādā pie tā izplatīšanas.
Sanita Soma dalījās iecerē, ka pirmoreiz plānots sadarboties ar veikalu tīklu "Sportland", un akcijas dienās Madonas rajona buklets "Atpūta ziemā" tiks ievietots iepirkumu maisiņā. Otra mārketinga aktivitāte ir sadarbībā ar kinoteātri "Coca-Cola Plaza", kad ziemas aktīvās atpūtas reklāmas video demonstrēs pirms kinofilmas, bet pie biļešu kasēm katrs interesents varēs paņemt bukletu "Atpūta ziemā". Tiek gatavots arī reklāmas videoklips par atpūtu ziemā Madonas rajonā, ko pārraidīs LTV 1. kanālā, kas būs kā bārtera darījums sadarbībā ar "Likteņa līdumnieku" filmēšanas grupu. Madonas rajona aktīvās atpūtas reklāmu plānots izvietot mājas lapā www.slaloms.lv, ziemas akcija būs arī mājas lapā www.madona.lv.
Ar bukletu, kā arī reklāmas kampaņas virzieniem varēs iepazīties Madonas rajona tūrisma konferencē, kas plānota 11. decembrī.
Taupības režīms iespaido to, ka šosezon nebūs apdrukātā autobusa, kas ar saukli "Ļauj sev atpūsties!" divas iepriekšējās ziemas kalpoja kā ceļojošā reklāma uz riteņiem. Toties būs vizuālais reklāmas baneris pie Bērzkroga, aicinot ziemas brīvdienas pavadīt mūsu rajonā.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 04.12.2007.
Autore: IVETA ŠMUGĀ