"Stara" 29. novembra numurā rakstījām, ka Madonā, Saieta laukumā, iepretim SIA "Madonas poligrāfists", vairāk nekā nedēļu netiek salabota ietve. Bojājums radās, ieliekot elektropārvades kabeli, bet gājēji, ejot pa šo vietu, varēja pakrist un gūt traumas.
Vakarrīt Madonas pilsētas domes īpašum0a uzturēšanas dienesta darbinieki apmēram stundas laikā bojāto ietvi salaboja.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS