3. novembrī Gulbenē norisinājās Latvijas čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma.
Sacensības ilga no agra rīta līdz pat vēlam vakaram, un kopumā tajās piedalījās ap 100 dalībnieku no Madonas, Valmieras, Gulbenes, Jēkabpils, Ludzas, Kuldīgas, Tukuma, Rēzeknes un Rīgas. Madonas komandu pārstāvēja 9 sportisti.
18 komandu konkurencē "Madonas SCK" komanda izcīnīja 5. vietu, tikai nedaudz atpaliekot no pirmā trijnieka. Lai arī individuālie sasniegumi ir augsti, pirmo reizi Latvijas čempionātā iegūtas 6 medaļas, komandu vērtējumā tomēr atkal mazliet pietrūka līdz kausam.
Sacensībās sportistiem bija jāveic trīs vingrinājumi: pietupiens ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešana guļus un svaru stieņa vilkme no zemes. Vingrinājumu tehnisko izpildījumu vērtēja trīs sertificēti tiesneši.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.11.2012.
Autors: MĀRTIŅŠ LIELUPS
A. CĪRUĻA foto