Patiešām priecāsimies satikt visus Madonas un apkārtnes ļaudis, kas gribēs ieklausīties rakstnieces Ilzes Indrānes balsī.
Trešdien, 21. novembrī, pulksten 12 – parastajā senioru tikšanās dienā un laikā – muzeja izstāžu zālēs atvērsim rakstnieces jauno grāmatu „Divpadsmit logi". Viņa pati tos vērtē kā savu neuzrakstīto divpadsmit romānu fragmentus. Tie ir stāsti un tēlojumi, pēc skaita vairāk. Daži no tiem savulaik iespiesti žurnālā „Karogs", citi, mazāki gabaliņi, bijuši „Hedvigas Kundzes Avīzē" (jauniešiem zināšanai – tas bija „Neatkarīgās Rīta Avīzes" pielikums, ko vadīja ērglēniete Rita Blaumane).
Pagājušajā ziemā izdevās rakstnieci pierunāt tos visus apkopot grāmatā. Šo labo nodomu atbalstīja apgāds „Nordik", viņu uzmanīgās redaktores Inta Čaklā un Ieva Janaite, kā arī Latvijas Kultūrkapitāla fonds un Madonas novada dome.
Daudzi no stāstu varoņiem staigā tepat mūsu pilsētiņas ielās, atliek tikai lasīt, lai vismaz garā tos ieraudzītu.
Ja grāmatnīcās katrs „logs" nemaksā vairāk par 40 santīmiem, te varam cerēt uz mazāku cenu. Izdevniecības pārstāvji apsolīja atvest arī dažas citas grāmatas, piemēram, kalendārus, kas parasti gada beigās interesē katru cilvēku un noder kā dāvana.
Autore: DACE ZVIRGZDIŅA