VESTIENAS pagastā jau valda svētku noskaņojums. Patlaban pašā ciemata centrā tiek uzstādīta svētku eglīte, kas iedegsies visā krāšņumā pirms Otrās Adventes, 6. decembrī.
Gads tuvojas nobeigumam, – vakar teica Vestienas pagasta padomes priekšsēdētājs Dainis Baškevics. – Tas bijis dažādiem notikumiem bagāts. Mani ļoti iepriecina, ka mums izdevās sakārtot pirmsskolas izglītības iestādes "Vāverīte" apkures iekārtas un nosiltināt logus.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS