Lai mūsu pilsētas viesiem, iebraucot Madonā, nevajadzētu lieki maldīties, meklējot kādas sabiedriskas nozīmes ēkas, apskates objektus, šoruden tiek uzstādīti jauni virzienrādītāji.
Virzienrādītājus izgatavoja un uzstādīja sadarbībā ar SIA „Signum" no Jelgavas. Darbus koordinēja Madonas novada pašvaldības tūrisma informācijas centrs (TIC). Kā pastāstīja Madonas novada pašvaldības TIC vadītāja Sanita Soma, jaunie virzienrādītāji atrodas vietās, kurās biežāk novērota pilsētas viesu plūsma. Tas ir: pie estrādes, pie autoostas, pie bibliotēkas un muzeja, pie kultūras nama, Saieta laukumā, iepretim Madonas pilsētas 1. vidusskolai un pie sporta centra.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto