LBB Madonas nodaļas nākamais seminārs notiks otrdien, 20. novembrī, pulksten 10 Madonā, Poruka ielā 4, Patērētāju biedrības 3. stāva zālē. Lektors – Guntars Melnis.
Runāsim par bišu bioloģiju, bišu slimībām un biškopju pieredzes apmaiņas braucienos ārzemēs gūtajām atziņām. Aicinām sagatavot savus interesējošos jautājumus lektoram, pārdomāt vēlamos tematus nākamajām lekcijām.
Gads tuvojas noslēgumam. Jau vairākus gadus LBB iedibināta tradīcija gadu noslēgt ar biškopju balli. Viens no šī pasākuma nopietnākajiem punktiem ir konkursa „Gada biškopis" apbalvošana. Mēs no sava reģiona šogad nolēmām biškopjus neizvirzīt. Tas – sakarā ar ļoti zemo biškopju atsaucību kandidātu izvirzīšanā un pārsteidzošu Madonas reģiona dominanti iepriekšējā gadā. No 12 finālistiem uz skatuves bija 4 madonieši, un no 4 laureātiem 2 bija no Madonas reģiona. Ļausim šogad tikt pie balvām arī citu reģionu pārstāvjiem.
Pasākumā paredzēts arī svētku koncerts, dažādas atrakcijas un, protams, balle. Balle notiks 1. decembrī Salaspilī, kultūras namā „Rīgava". Ielūgums vienai personai – Ls 7. Pieteikšanās pēdējais termiņš – 16. novembris, taču pieteiksimies laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās LBB birojā (t. 63027762, 25902500) vai savā nodaļā. Seminārā noteikti pārrunāsim izdevīgākās kopīgā transporta iespējas. Uz balli aicināts jebkurš biškopis un biškopja ģimene, līdzi jāņem groziņš un labs garastāvoklis. Uz tikšanos!
Autors: JĀNIS PURIŅŠ,
LBB Madonas nodaļas vadītājs