Pēc veiksmīgā ieskrējiena 1. divīzijā Madonas BJSS U-16 komanda divās mājas spēlēs piedzīvoja zaudējumus.
Pirmais zaudējums ar rezultātu 68 : 71 (Z. Raimo – 21 p., E. Lazdups –
16 p.) bija 27. oktobrī, kad spēlējām pret pagājušajā sezonā 4. vietu ieguvušo komandu – BS "Rīga"/"Pārdaugava". Otru zaudējumu piedzīvojām pret čempioniem –
"Ventspils Spars" komandu – 29. oktobrī, kad mājas spēlē mūsu grozi nu nemaz neņēma pretī madoniešu mestās bumbas. Ar metienu precizitāti 30 procentu no tuvās distances un 23 procenti no tālās nu nekādi nevar pieveikt čempionus. Tomēr spēles iznākums, pateicoties labajam cīņassparam un gribai, nebija nemaz tik bēdīgs – 62 : 85 (Z. Raimo – 21 p., E. Lazdups – 13 p.).
2. novembrī Madonā U-12 komanda piekāpās "Valmierai" ar rezultātu 51 : 63 (D. K. Šulcs – 22 p., J. Šķēle – 10 p.), arī U-13 spēle beidzās ar zaudējumu – ar 20 : 72 (I. Misiņš – 11 p.). Vakarā spēlēja U-15 komandas. U-15 grupas Madonas 1. komanda zaudēja "Rugājiem" – 39 : 90 (N. Skripka – 12 p.), bet "Madona 2" izcīnīja uzvaru – 110 : 61 (N. Nīgalis – 31 p., A. Jurkāns – 21 p.).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.11.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris