MADONĀ, Poruka ielā 2, meža īpašnieki, enerģētiskās koksnes ražotāji, izmantotāji un interesenti aicināti apmeklēt semināru 13. novembrī pulksten 9.30.
Semināru "Enerģētiskā koksne – ieguvums īpašniekam, mežam un sabiedrībai" organizē LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) projekta "Koksnes enerģija un ekoloģiski tīras tehnoloģijas" (Wood Energy and Cleantech) ietvaros. Kā ziņo MKPC Madonas-Cēsu nodaļas vadītāja Mairita Bondare, dalībnieki varēs iepazīties ar enerģētiskās koksnes – kārklu – plantāciju ierīkošanu, Interesenti apmeklēs "Glāzniekus" un koģeneracijas staciju Sauleskalnā. Lektors – LVMI "Silava" pētnieks Andis Lazdiņš.
Autore: IVETA ŠMUGĀ